Reptilian Nedir? İngilizce

Reptilian Nedir? Reptilian, oldukça ilginç bir kavramdır. İnsanların, dünya üzerinde var olan ve insan formunda gözüken, aslen sürüngen türlerine olan inançlarını ifade eder. Reptilian inançları, insanlarda uyurgezerliğin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

İnsanlar, dünya üzerindeki sürüngenlerin, uzaylılar tarafından kontrol edildiğine inanıyorlar. Bu inançlar, İngilizcede “reptilian conspiracy” olarak bilinir ve oldukça popüler bir konudur.

Bu teori, ortaya atıldığından beri birçok tartışmaya yol açmıştır. Bazı insanlar, bu teorinin gerçekliğine tam olarak inanırken, bazıları ise tamamen reddederler. Ancak, her ne kadar bu teori birçok tartışmaya yol açsa da, insanların, uzaylıların ve sürüngenlerin dünya üzerinde var olduğuna inanmalarını sağlamaktadır.

Reptilian kavramı, insanların düşüncelerinde yer etmiş olan bir mitolojik yaratıktır. Bu varlıkların var olup olmadığı hakkında farklı düşünceler vardır. Bazılarına göre, dünya liderlerinin ve önemli insanların bir kısmı aslında reptilianların taklitçisidir.

Reptilianlar, sık sık alien olarak adlandırılır ve dünya dışı bir ırktır. Başlangıçta, bu kavram David Icke tarafından ortaya atılmıştır ve sonrasında popüler kültürde de yankı bulmuştur.

  • Reptilianlar, insan benzeri bir görünüme sahiptirler ancak solgun bir cilde sahiptirler ve gözleri badem şeklindedir.
  • Bu varlıkların insanların zihnini kontrol etme yeteneğine sahip olduklarına inanılır.
  • Birçok insan, dünya liderlerinin bu varlıkların taklitçisi olduğuna inanıyor ve onların dünya politikasını belirlediğine dair teoriler var.

Bu teori, bazı insanlar tarafından kabul edilirken, diğerleri tarafından sadece bir mit olarak kabul edilir. Ancak, reptilian kavramı hala birçok insanın dikkatini çekmeye devam ediyor.

Yorum yapın